Kaş Tasarımı

KAŞ TASARIMI

Bakışların anlamını ön plana çıkaran, yüzdeki en önemli bölüm kaşların dizaynı. İfademizin en temel karakteristiğini oluşturan kaşlarımız düzgün bir formda mı sorusu bu yüzden önemli.

Uzman ellerden çıkmamış bir kaş dizaynı, anlamını yitirmiş bir yüz ifadesine sebep olabilir. Rengi, gürlüğü, modeli, kavisi gözleriniz ve yüzünüzün şekline göre yerli yerinde mi?
Kaşlarınıza her ne kadar evde kendiniz şekil vermeye çalışsanız da aynadaki yansıma ile yapacağınız bu işlem, aynanın verdiği açı ile çok da sağlıklı olmayabilir.

Kaş tasarımı birçok teknik kural ve kaidelerle yapılsa da  olay bu kadar komplike bir şey değildir.

Farklı modeller kişide farklı ifadeler oluşturur.  Profesyonellik bu noktada kişiye uygulanacak kaş modelini seçerken  kişinin yüz göz ve kaş yapısı ayrıca stili kariyer konumu v.s. birçok şey ,  tecrübe ve bilgi süzgecinden geçirilerek alanında uzmanlaşmış tasarımcı tarafında yapılan uygulamadır. Kaş tasarımı teknik kuralların dışında uzmanın bünyesinde oluşan sırlardanda  ibarettir.

Doğuştan kaşlarında şekil bozukluğu olanlar ve renk problemi yaşayanlar,

Yanlış kaş alımına bağlı olarak kaşlarını küstürmüş olanlar, kaşları seyrekleşenler,

Kaşlarına daha fazla kavis vermek isteyenler,

Kaşları yüzünden ifade bozukluğu yaşayanlar. Örneğin sürekli küskün bir ifadeye sahip olanlar,

Kaza durumlarında, örneğin yanık ve yaralanmalarda kaşlarını kaybedenler,

Makyaj yapmak konusunda problem yaşayanlar. Örneğin, elleri titreyen insanların kaşlarını alması, kaşlarına şekil vermesi kolay değildir.

Daha Fazla Bilgi İçin Sizleri Güzellik Salonumuza Davet ediyoruz.

Language
error: Content is protected !!
× Bize Ulaşın !